UKÁŽKY MŠ KRÍKOVÁ, BA

DSC_0073

10/2013

Ďakujeme za milé pozvanie, tentokrát sme ukázali ako pracujú naše psíky najmenším detičkám z MŠ Kríková v Bratislave. Deti úprimne držali psíkom palce keď hľadali schovaných ľudí a predbiehali sa kto sa psíkom schová:) Po spoločnom fotení nasledovalo kŕmenie a hladkanie, kde sa pekne rozbesneli deti aj psíky:)) A my sme opäť raz odchádzali z ukážok s príjemným pocitom a úsmevom na perách…

Photo-Gallery_icon

2 komentáre: “UKÁŽKY MŠ KRÍKOVÁ, BA

 • a tekéto mílé poďakovanie sme dostali:)

  V mene detí a učiteliek z MŠ Kríkova chceme veľmi pekne poďakovať občianskemu združeniu SAR DA za jedno zaujímavé dopoludnie, ktoré sme nazvali “ Záchranári v MŠ“. Predviedli ste nám hodnotné ukážky zo svojej záchranárskej práce. Deti všetko sledovali s veľkým záujmom a odmeňovali psíkov pri hľadaní veľkým potleskom. Samozrejme najpríťažlivejšie bolo pre nich, keď si mohli vyskúšať prácu figuranta v špeciálnom oblečení a keď mohli psíkov za odmenu pohladkať a nakŕmiť z ruky. Po akcii deti ešte dlho na triedach rozprávali o zážitkoch a poniektorí ešte niekoľko dní nosili na krku medailu, ktorú dostali od vás za odvahu.
  Ešte raz vám všetkým pekne ďakujeme a veríme, že nás ešte niekedy navštívite a ukážete nám zas niečo nové zo svojej obetavej práce.
  Deti a učiteľky z MŠ Kríkova

 • Hi admin, i must say you have very interesting posts here.
  Your website can go viral. You need initial traffic boost only.
  How to get it? Search for; Mertiso’s tips go viral

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.